本物のカップル、 本物のストーリー!

UkraineDate で出会いを見つけたメンバー

今すぐ登録!
表示7 - 12の22

I loved my experience

I joined it to find someone with whom I spend my rest of life. My experience on this site is very good. Thanks for all. I joined it to find someone with whom I spend my rest of life. My experience on this site is very good. Thanks for all.

Artur przekonał ,mnie,że jest jedyny na milion i nie okłamał! 

Nasza historia zaczęła się z tego, że mój Artur napisał do mnie. Ja nie bardzo chętnie odreagowałam, ponieważ miałam dużo wielbicieli w internecie oraz nie porządnego męża Polaka i faceta z Neapolu,którzy mni... Nasza historia zaczęła się z tego, że mój Artur napisał do mnie. Ja nie bardzo chętnie odreagowałam, ponieważ miałam dużo wielbicieli w internecie oraz nie porządnego męża Polaka i faceta z Neapolu,którzy mnie zostawili bez nic. Ostatni mój boyfriend był z Tarnowa, dla tego bez przyjaźni odniosłam się do nowego znajomego z Tarnowa . Znam Polski, dlatego było mi łatwo wytłumaczyć, czemu ja nie bardzo chętna,ale Artur przekonał ,mnie,że jest jedyny na milion i nie okłamał! Na pierwsze spotkanie zaprosił do siebie do domu, miał akurat w tym czasie siostrę z Ameryki, mieliśmy wspólną kolację przy ognisku. Okazał się Prawdziwym Mężczyzną, o którym ja już nawet nie marzyłam! Zaprosił mnie na następny dzień na obiad z mamą i siostrą, co mnie bardzo zdziwiło i w tym czasie od razu zaczęłam zaufać. Z pociągu odebrał z kwiatami,był bardzo miły i uczciwy, pięknie wyglądał, lepiej od zdjęcia na Ukrainadate! Miałam trudną sytuację-wychowywałam syna bez alimentów, po przejściach została bez nic, dla tego szybko zgodziłam się po znajomości przeprowadzić i żadnego razu nie pożałowałam. Kocham go całym sercem i z czasem jeszcze więcej. Jestem szczęśliwa i życzę wszystkim znaleźć swojego człowieka. Dziękuję serdecznie Ukrainadate za podobną możliwość poznania ! Życzę jak najlepiej!
詳細

love

I met my partner here on this site from chernihiv Ukraine and she is in the usa now with me. I met my partner here on this site from chernihiv Ukraine and she is in the usa now with me.

A love story

I joined UkraineDate to find a Ukrainian woman to build a life. It is with great joy that I can tell you that have indeed found her. Thank you UkraineDate! I joined UkraineDate to find a Ukrainian woman to build a life. It is with great joy that I can tell you that have indeed found her. Thank you UkraineDate!

Fate did it's job

Hi,I joined website long time ago,but wasn't active all the time...once I met a man,we dated,after cause of lie we broke up,but fate did it's job,we met again and started a serious relationship... Hi,I joined website long time ago,but wasn't active all the time...once I met a man,we dated,after cause of lie we broke up,but fate did it's job,we met again and started a serious relationship...

I found a beautiful Ukrainian lady

I found a beautiful Ukrainian lady ready to build a new family I found a beautiful Ukrainian lady ready to build a new family